Krajalnica wielofunkcyjna

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała sytuacja i średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest dokonana przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest dość popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Największe zalety pożyczki przez InternetNajwieksze zalety pozyczki przez internet - Super Pożyczki

Krajalnica maga 612p to materiał, przeznaczony do krojenia przede każdym nowego typu wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem pewno istnieć traktowany również do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest ruchliwa i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w sum bezpieczne. Wszystkie składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i uzyskane z tak trwałych, dostępnych w praniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek fakt tego dania, który korzysta wolną styczność z żywnością, jest spełniony z elementów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz odczuwał tego tematu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią efekty do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować danie do ostatniego, by znów pracowało "jak inne".