Ekran dotykowy 19

GASTRO POS jest programem, który umożliwia na dużą i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak niezwykle przystępny plan na zbytu gastronomicznym cieszy się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w pozycji kelnerom zaś tymże jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych i długich szkoleń, a bardzo prymitywna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z daleką ofertą funkcji, bardzo dobra sprawdzi się w nie właśnie w niskim, pojedynczym lokalu, lecz dodatkowo w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS jest mocno podatnym systemem, jaki osiągniemy na zbycie. W relacje od profilu lokalu, czy istnieje to bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najlepsze dla Twoich potrzeb.

prolesan pureProlesan Pure efektīvas novājēšanu tabletes

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy kiedy również efektu jaki tworzy. W relacji od miejsca, można jeszcze ustalić widok opcji tak, by stanowił on przystosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest kontakt do ludzi możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z systemami hotelowymi i akcesoriami do zadań specjalnych.